ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FEDAKAR ÖĞRETMENLER OKULLARINI EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIRLIYOR.

FEDAKAR ÖĞRETMENLER OKULLARINI EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIRLIYOR.

      İlçemiz Çatalağaç İlk/Ortaokulunda görevli yönetici ve öğretmenler, el birliği ile okullarını boyayıp çevre düzenlemesi yaparak okulu eğitim öğretime hazır hale getirdiler.

    Çatalağaç İlk/Ortaokulunda görev yapan yönetici ve öğretmenler 8 derslikli, 2 katlı okulu birlikte boyayıp okul bahçesinde gerekli çevre düzenlemesini yaparak örnek bir davranışa imza atıp, okul binasına yeni bir çehre kazandırdılar. Okula kayıt ve diğer işleri için gelen vatandaşlar, boya yapan öğretmenleri gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemezken, öğretmenler de bu çalışmayı severek yaptıklarını ifade ettiler.

     Çatalağaç İlk/Ortaokulunu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, çalışmalara katılan idareci ve öğretmenleri tebrik ederek çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR yaptığı açıklamada, “Kendi imkânlarıyla okullarının boyasını yaprak eğitim öğretime hazır hale getiren Gölbaşı Anaokulu, Salkım Anaokulu, Hamzalar İlkokulu, Belören İlk/Ortaokulu, Belören Lisesi, Balkar İlk/Ortaokulu, Miktad Sümer Ortaokulu, İbni-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kurugeçit İlk/Ortaokulu, Mimar Sinan Ortaokulu ve ismini zikredemediğimiz diğer fedakar okullarımızda görev yapan öğretmenlerimiz tebrik ediyorum. Arkadaşlarımın ellerine sağlık, sanıyorum ki en büyük mutluluklardan biri devletimizin yükünü alıp devlet üzerindeki ağırlığı hafifletmektir. Son günlerde buna daha çok ihtiyaç var. İşte bütün mesele yükü başkasının üzerine atmak değil yükün altına girip onu paylaşmaktır. Allah hepsinden razı olsun.” dedi.

12-09-201812-09-201812-09-201812-09-201812-09-201812-09-201812-09-2018

Cumhuriyet Mahallesi Turan ÖZDEMİR Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 Gölbaşı / Adıyaman - 0-416-7816040

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.