ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN İDARECİLERE YÖNELİK YÖNETİŞİM YETKİNLİKLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN İDARECİLERE YÖNELİK YÖNETİŞİM YETKİNLİKLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

İlçemizde görev yapan idarecilere yönelik Anadolu Sosyal Yardımlaşma ve Eğitim Vakfı ile Milli Eğitim Bakanlığı´nın ortaklaşa yürütmüş olduğu "Değerli Öğretmenim" projesi kapsamında Doç. Dr. Teoman HEKİMOĞLU tarafından "Sosyal Girişimcilik" ve "Yönetişim Yetkinlikleri Gelişimi Eğitimi" seminerleri düzenlendi.

Gölbaşı Anadolu Lisesi Konferans Salonu´nda düzenlenen seminere, Milli Eğitim Müdürümüz Ali Şeyh ÖZDEMİR, Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdullah DOĞAN ve Ali DURMAZ ile okul müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı.

Milli Eğitim Müdürümüz Ali Şeyh ÖZDEMİR, yaptığı konuşmada "İdarecilerimiz, okullarında oluşturdukları kurum kültürü ile ilçemizdeki eğitim kalitesinin artırması konusunda gereken gayreti göstermişlerdir; hepsine ayrı ayırı teşekkür ederim." dedi.

Düzenlenen seminer çerçevesinde  “Okul Yönetimi, Kurum/Okul Kültürü, Kültür Yönetimi, Sistem Liderliği, Sistem Kurma, Güçlü Kişilik Özellikleri, Üstün Yönetsel Beceriler, Takım Yönetimi ve Ekip Çalışması, Çatışma ve İletişim Yönetimi, konularında Doç. Dr. Teoman HEKİMOĞLU tarafından eğitim yöneticileri bilgilendirildi.

23-06-201823-06-201823-06-201823-06-201823-06-201823-06-2018

Cumhuriyet Mahallesi Turan ÖZDEMİR Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 Gölbaşı / Adıyaman - 0-416-7816040

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.