ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ ŞEYH ÖZDEMİR, GÖLBAŞI İMAM HATİP ORTAOKULU VE KURUGEÇİT İLK/ORTAOKULU´NU ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ ŞEYH ÖZDEMİR, GÖLBAŞI İMAM HATİP ORTAOKULU VE KURUGEÇİT İLK/ORTAOKULU´NU ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, Şube Müdürleri Müslüm AYAZ ve Ali DURMAZ Gölbaşı İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti.

TIMSS (Trends in International Mathematics and Science Study) Uluslararası Matematik ve Fen Eğilimleri Araştırması 4 ve 8. sınıf öğrencilerinin fen ve matematik alanlarında kazandıkları bilgi ve becerilerin değerlendirilmesine yönelik dört yılda bir yapılan tarama araştırmasına, Adıyaman’ı temsilen Gölbaşı İmam Hatip Ortaokulu katılacak.

TIMSS uygulamasını yakıdan takip etmek amacıyla Gölbaşı İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, uygulamaya ilçemiz İmam Hatip Ortaokulunun seçilmesinden olayı memnuniyetini ifade ederek öğrencilerimize başarılar diledi.

Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, Gölbaşı İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaretinin ardından Kurugeçit İlk/Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, Kurugeçit İlk/Ortaokulu öğretmenleri ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşi Emine ERDOĞAN Hanımefendi tarafından başlatılan okuryazarlık seferberliği kapsamında açılan kurs çalışmaları, Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile ortaöğretime geçiş sistemi ile ilgili öğretmenlerle görüş alışverişinde bulundu.

 

10-04-201810-04-201810-04-201810-04-2018

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Turan ÖZDEMİR Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 Gölbaşı / Adıyaman - 0-416-7816040

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.