ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ" KAPSAMINDA ŞEHİT AHMET DEMİR İLKOKULUNDA YETİŞKİNLERE YÖNELİK OKUMA BAYRAMI DÜZENLENDİ.

"OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ" KAPSAMINDA ŞEHİT AHMET DEMİR İLKOKULUNDA YETİŞKİNLERE YÖNELİK OKUMA BAYRAMI DÜZENLENDİ.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan "Okuryazarlık Seferberliği" kapsamında Şehit Ahmet Demir İlkokulunda yetişkinlere yönelik Okuma Bayramı düzenlendi.

Okuma bayramı etkinliklerine Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Şube Müdürlerimiz Müslüm AYAZ, Abdullah DOĞAN ve Ali DURMAZ ile okul müdürleri, öğretmenler, okuma yazma öğrenen yetişkinlerin yakınları katıldı

Okul Müdürü Mehmet Erdoğan yaptığı açıklamada "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan "Okuryazarlık Seferberliği" kapsamında okul bölgemizde tespit ettiğimiz 43 yetişkin bayan, 12 Şubatta başlayan okuma-yazma kursumuza katılmış olup bugün itibariyle tüm ablalarımızın okumaya geçmelerinin mutluluğunu yaşamaktayız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan "Okuryazarlık Seferberliği" ni takip ettiğimizi ve bu uğurda gereken çalışmaları yapmaya devam ettiğimizi belirtmek isterim." dedi.

 Okuma Bayramı etkinlikleri okuma-yazma öğrenen yetişkinlerin hazırlamış olduğu yazı, şiir ve manilerin okunmasıyla devam etti.

26-04-201826-04-201826-04-201826-04-201826-04-201826-04-2018

Cumhuriyet Mahallesi Turan ÖZDEMİR Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 Gölbaşı / Adıyaman - 0-416-7816040

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.