ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“TRAFİK KURALLARINI ÖĞRENİYORUM PROJESİ” KAPSAMINDA NARÇİÇEĞİ ANAOKULUNA TRAFİK PİSTİ KURULACAK

“TRAFİK KURALLARINI ÖĞRENİYORUM PROJESİ” KAPSAMINDA NARÇİÇEĞİ ANAOKULUNA TRAFİK PİSTİ KURULACAK

“Trafik Kurallarını Öğreniyorum Projesi” İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Derneği(İKSAD) ve Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği, Gölbaşı Belediye Başkanlığının da destekleriyle Gölbaşı’nda Başladı!

Proje çerçevesinde Gölbaşı Nar Çiçeği Anaokulu’na 3 adet akülü araba hediye edildi. Akülü arabaların teslim törenine Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf ÖZDEMİR, Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri Mustafa GÜRSES ve Veysel ÖZTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, İKSAD Başdanışmanı Sefa Salih BİLDİRİCİ, Gölbaşı MYO Öğretim Görevlisi Mehmet Emin ÖZDEMİR, Nar Çiçeği Anaokulu Müdürü ve Personeli katıldı.

Törende konuşan Belediye Başkanı Yusuf ÖZDEMİR; “ Bu tür sosyal sorumluluk projelerine belediye olarak destek veriyoruz ve destek vermekten onur duyuyoruz. Bu tür projelerde yer alan, Gölbaşımızda kurulup ülkemizde ve birçok ülkede faaliyetleri bulunan İKSAD’ın Yönetim Kurulu üyelerine ve değerli başdanışmanına buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Bu faaliyetlerin ilçemizdeki diğer sivil toplum kuruluşlarına ve iş adamlarına örnek teşkil etmesini temenni ediyorum.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR ise; “ Bu proje kapsamında çocuklarımız hem eğlenecek, hem de trafik kurallarını öğrenecek. İlerleyen zamanlarda diğer Anaokullarımıza ve köy anasınıflarımıza da akülü araba desteğimiz İKSAD ile birlikte devam edecek. Buradan İKSAD ailesine de tebriklerimi iletiyorum.” dedi.

İKSAD Başdanışmanı Sefa Salih BİLDİRİCİ ise; “Katılımlarından ve desteklerinden dolayı Gölbaşı Belediyemize ve O’nun değerli Başkanına teşekkür ediyorum. Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte başlattığımız bu proje ilerleyen zamanlarda daha da artarak devam edecektir.” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf ÖZDEMİR tarafından, Belediye olarak Proje kapsamında Anaokullarına Trafik eğitim pisti yapılacağını ifade edilerek program sona erdi.

03-05-201803-05-201803-05-201803-05-201803-05-201803-05-2018

Cumhuriyet Mahallesi Turan ÖZDEMİR Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 Gölbaşı / Adıyaman - 0-416-7816040

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.