Haberler ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANILDI

ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANILDI

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ’ün ebediyete intikal edişinin 75. yıl dönümü ilçemizde düzenlenen bir programla anıldı.

 

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ’ün ebediyete intikal edişinin 75. yıl dönümü ilçemizde düzenlenen bir programla anıldı. Saat 09:00 da Hükümet Konağının önünde Atatürk Büstüne çelenk sunma töreninden sonra saat 09:05’te 2 dk’ lık saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla sona ererken Anma programı  Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde devam etmiştir. Atatürk fotoğraf sergisinin gezilmesiyle başlayan program şiirlerin okunması, günün ve haftanın önemini belirten konuşmalar, Atatürk’ün hayatının kronolojik olarak slayt halinde izlenmesi, Yabancı Devlet adamlarının Atatürk hakkındaki düşünceleri ile Atatürk Oratoryosunun sunumu ile son bulmuştur.  Programa  İlçe Kaymakamı Sayın Ali Edip BUDAN ve ilçe protokolü başta olmak üzere çok sayıda veli ve misafirler katıldı.

 

 

10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA...10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ANMA... 

 

 Yayın:13.11.2013 - Güncelleme:14.11.2013 - 11:15 - Görüntülenme:95